SZKOLENIA SOLIDWORKS

SOLIDWORKS to najpopularniejszy CAD 3D na świecie. Jego bardzo dobra znajmość jest gawarancją znalezienia ciekawiej i dobrze płatnej pracy. Wiedzę nt. pracy w SOLIDWORKS studenci mogą zdobywać na wiele sposobów. Mogą to być tutoriale SOLIDWORKS dostępne w Internecie, czy strony poświęcone nowym funkcjom, tj. nowości SOLIDWORKS 2016. Jedną z metodu jest także udział w cyklu studenckich szkoleń organiozwanych przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe SOLIDWORKS firmy SOLIDEXPERT. Studenckie, wcale jednak nie znaczy gorsze. Tematyka i zakres szkoleń jest taki sam jak na szkoleniach komercyjnych, różnica leży w cenie oraz ich terminie.


trening
Tematyka

Tematyka szkoleń SOLIDWORKS jest bogata. Uczestnicząc w szkoleniu z podstaw, zdobędziesz niezbędną wiedzę do pracy w programie. Interfejs, dokumentacja płaska, standardowe operacje 3D, czy modelowanie złożeń nie będą Ci straszne. Istnieje także możliwość zorganizowania szkoleń zaawansowanych z takiej tematyki jak: modelowanie powierzchniowe, gięcie blach, tworzenie form, konstrukcji spawanych, zaawansowane analizy MES. Warunek jest jeden: szkolenia zaawansowane przeznaczone są dla osób, które ukończył kurs podstawowy.

jakość
gwarancja jakości

Uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez firmę SOLIDEXPERT masz gwarancję wysokiego poziomu szkoleń. Nasi instruktorzy są certyfikowanymi przez SOLIDWORKS trenerami, zaś ich kompetencje są potwierdzone m.in. uzyskaniem pierwszego w Polsce tytuły Certified SOLIDWORKS Professional (CSWP). Do dyspozycji uczestników pozostaje świetnie wyposażona sala szkoleniowa w inżynierskie stacje robocze DELL Precision, czy manipulatory.

koszta
Organizacja i koszta

Terminy szkoleń studenckich są bardzo dogodne. Są to trzy 5-godzinne spotkanie organizowane w tygodniu jak i na weekendzie (piatek, sobota, niedziela). Szkolenia Studenckie SOLIDEXPERT są przeznaczone dla osób posiadających aktualny indeks (studia dzienne lub zaoczne), zaś ich koszt uzależniony jest od liczby uczestników (max. 10)

Koszt dla jednej osoby: 700 zł - pojedyncza osoba
600 zł - grupa zorganizowana 4 osoby
550 zł - grupa zorganizowana 5/6 osób
500 zł - grupa zorganizowana 7/8 osób
475 zł - grupa zorganizowana 9/10 osób
Uwaga! Studenci zaoczni doliczają do podanych kwot VAT 23%.


informacja
Dodatkowe informacje

Uczestnicząc w szkolenia studenckich SOLIDWORKS organizowanych przez SOLIDEXPERT dodatkowo otrzymasz:
• Polskojęzyczne materiały szkoleniowe powstałe w oparciu o międzynarodowy komercyjny kurs SOLIDWORKS
• Imienne certyfikaty z hologramem dla wszystkich uczestników kursu dodatkowo T-shirt SOLIDWORKS
• T-shirt SOLIDWORKS
• Grupy zorganizowane otrzymują jedną kopię oficjalnego podręcznika szkoleniowego SOLIDWORKS
• Pomoc w znalezeniu pracy dzięki dużej liczbie zapytao kadrowych ze strony klientów SolidExpert.